Wrzaski mordowanych

Tłumaczenie: Piotr Kuś
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Samantha Ryan". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Strange Screams of Death
83-7150-895-6
Lucy

W szopie na terenie bazy amerykańskich Sił Powietrznych zostaje znalezione ciało młodej kobiety, którą zgwałcono i zamordowano. Na miejscu zbrodni zjawia się patolog sądowy Samantha Ryan. Natychmiast dostrzega dziwne okoliczności śmierci dziewczyny. Śledztwo nabiera rozmachu, gdy do Anglii przybywa dwoje agentów FBI. Czyżby zbrodnię należało powiązać z serią okrutnych morderstw, których dokonano w ciągu ostatnich kilkunastu lat w Stanach Zjednoczonych i w Europie? Jeśli tak, to Sam będzie miała do czynienia z międzynarodowym seryjnym zbrodniarzem...

betina360 | 2017-05-12
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 12 maja 2017

W szopie na terenie bazy amerykanskich sil powietrznych dwoch oficerow znajduje bestialsko zgwalcona i zamordowana dziewczyne. Na miejscu zbrodni zjawia sie najlepszy patolog Sam ktora zrobi wszystko by odkryc prawde. Jest ona bardziej przerazajaca niz mysli. Zakonczenie niezle mnie zaskoczylo tego sie nie spodziewalam.

Karolina | 2012-06-29
Przeczytana: 2012 rok

Za temat i zakonczenie dalabym wiecej gwiazdek, zwroty akcji i zaskakujace zakonczenie. Ale ksiazka ma za duzo opisow ktore mecza i nic nie wnosza do jej sensu ani przebiegu sprawy...omijalam je, bo inaczej bym chyba jej nie dokonczyla czytac

Vinga | 2016-11-26
Na półkach: Przeczytane, 2007