Dzieci światła

Children of the Light
83-7157-160-7
walka, śmierć, marzenia, miłość,
Edyta

Gordon Walker - aktor, pisarz, kochanek i cierpiętnik - nie umie wyrwać się z zaklętego kręgu niemożności; nie potrafi pogodzić się z klęską, nie ma odwagi podjąć walki o sukces. Porzucony przez żonę, lękający się śmierci, Gordon potrzebuje czegoś więcej - marzenia. Postanawia, że jego spełnieniem będzie miłość, a jego uosobieniem - Lu Anne. Jedzie więc do Meksyku, gdzie w filmie kręconym na podstawie jego scenariusza Lu Anne odtwarza główną rolę.

źródło opisu: nota wydawcy

Jale | 2013-05-27