Kuszące wołanie ciszy

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Seduction of silence
powieść,
hunter

Aakash, szacowny mędrzec oraz uzdrowiciel, założył Prakriti - ajurwedyjską farmę w Himalajach. Jego dzieci i wnuki wyruszają z tej uduchowionej siedziby, poszukując swego przeznaczenia. Ram powędruje ku oświeceniu. Tulsi Devi wyjedzie do klasztoru w Lahore, gdzie jej życie radykalnie się odmieni. Jej córka, Rohini, ruszy przez świat malowanym autobusem, by dotrzeć do nowych ziem oraz do granic wolności.

źródło opisu: Zysk i S-ka

Monia | 2013-12-11