Realizacja

Wydawnictwo: MT Biznes
838897050X
biznes, finanse

Książka, która mówi, co trzeba robić, żeby plan został wykonany i zamierzone rezultaty osiągnięte, bez względu na to, czy się jest szefem firmy, czy pracownikiem, który stawia pierwsze kroki na stanowisku kierowniczym. Prowadzenie firmy to w rzeczywistości kierowanie procesami, a nie tworzenie wizji i pozostawianie jej realizacji innym. Autorzy pokazują, jak ważne jest głębokie, pełne pasji zaangażowanie w sprawy firmy i dlaczego dzięki otwartej dyskusji na temat ludzi, strategii i operacji firma zyskuje fundament w postaci uczciwości intelektualnej i realizmu.

1rafal.kruk | 2015-04-09
Zjadaczstron | 2016-11-03