Negocjacje doskonałe

Wydawnictwo: Rebis
8371207557
biznes, finanse

W tej książce znajdziesz jasne i konkretne wskazówki, jak radzić sobie w sytuacjach negocjowania kontraktu, wysokości wynagrodzenia czy niższej ceny samochodu, a także, jak unikać błędów, przez które rozmowy mogą zakończyć się fiaskiem. Jeśli zastosujesz je w pracy, w domu, na forum publicznym – uzyskasz więcej w krótszym czasie.

EdytaJakubowska | 2012-12-11
Przeczytana: 12 listopada 2012

Negocjowanie mamy we krwi, kwestia tylko, w jakich „ilościach”. Negocjujemy na każdym etapie naszego życia. Czyż nie będąc jeszcze dzieckiem, każdy z nas nie chciał postawić na swoim, kiedy robił wszystko, aby przykładowo wymusić na rodzicach kupno kolejnej zabawki? Albo szukał argumentów, a gdy te zawodziły, posługiwał się manipulacją czy innymi sztuczkami, aby przekonać dorosłych choćby do późniejszej godziny powrotu z młodzieżowej prywatki? Także małżeństwo to nic innego, jak długotrwały proces osiągania wzajemnego porozumienia. Czy kupiłbyś telewizor, albo samochód na atrakcyjnych warunkach, gdyby nie negocjacje? Tu nie ma znaczenia, jaki jest nasz status społeczny, stan cywilny czy piastowane stanowisko w firmie. Bez umiejętności negocjacyjnych po prostu więcej stracimy niż zyskamy. Dlatego istotne jest, jak prowadzić skuteczne rozmowy. Negocjacyjny rynek wydawniczy pełen jest książek uzbrojonych w tego rodzaju, niezbędną wiedzę. Warto ją pochłaniać i korzystać z jej siły, aby...

Konrado | 2016-08-15
magdac | 2014-01-05