Teatr Kaczyńskiego ROMA

Wydawnictwo: Casa Grande
978-83-927451-0-5
albumy
Nibi

Bogato ilustrowany album ukazujący świetność Teatru Muzycznego Roma w czasie czteroletniej dyrekcji Bogusława Kaczyńskiego (1994-1998). 360 fotografii ukazujących światowy rozmach tej sceny i plejadę gwiazd. Całość poprzedza dramatyczny i porywający tekst ukazujący kulisy zniszczenia Romy przez urzędników i radnych z warszawskiego Ratusza.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: wydawca

MONICZKA | 2016-05-25
Na półkach: TEATR, Przeczytane
Przeczytana: 09 maja 2016

Krótko i na temat (choć spory rozmiar książki). Bogata w ilustracje. Doceniam działalność Pana Bogusława Kaczyńskiego i szanuję jego determinację. Dużo się przyczynił do poprawy jakości sceny operowej.

Roma | 2012-12-10
bf4gs5jbwc7rd5y | 2012-03-31