Star Wars Komiks. Wydanie Specjalne 3/2009

Tłumaczenie: Maciej Drewnowski
Cykl: Star Wars Komiks. Wydanie Specjalne (tom 3)
Wydawnictwo: Egmont Polska
20803389
star wars, gwiezdne wojny, komiks, SWK
komiksy
Iwo

Star Wars Komiks - wydanie specjalne 3/2009 to trzeci numer kwartalnika wydawnictwa Egmont. Ukazał się 17 grudnia 2009 w cenie 9,99 PLN. Zawiera komiks Jango Fett: Łowy, który traktuje o historii łowcy nagród i Mandalorianina Jango Fetta. Ilustracja na okładce, autorstwa Ramóna F. Bachsa, została zapożyczona z oryginalnej okładki drugiej części komiksu. Jango Fett jest największym łowcą...

Jango Fett jest największym łowcą nagród swoich czasów, wzbudza strach i respekt w całej galaktyce. Ale nie zawsze był łowcą nagród. Kiedyś był małych chłopcem z farmy gdzieś na Zewnętrzych Rubieżach. Ale kiedy jego rodzina została zabita przez przestępczą grupę zwaną Death Watch, Jango przyłączył się do elitarnej grupy żołnierzy - mandaloriańskich wojowników, którzy dali mu szansę zrealizować zemstę.

Zawiera:
- Jango Fett: Łowy