O tym, jak powstawał ''Taniec Wampirów'' Romana Polańskiego

83-922384-3-6
Taniec wampirów, Polański
albumy
Nibi

Napisano wiele książek o wampirach, a lista ich autorów jest bardzo długa. Starano się opisać wampira jako legendę, zjawisko nadnaturalne, zjawisko biologiczno-naukowe, wymysł chorej wyobraźni człowieka. Ta książka nie opisuje żadnego z wyżej wymienionych aspektów. Jest bardziej prawdziwa, gdyż stanowi zapis, tego, jak w pewnym teatrze w Polsce, przy pomocy kilkudziesięciu osób, grupa artystów przeszła niesamowitą, wręcz niemożliwą transformację... stała się wampirami i na chwilę zasmakowała życia wiecznego. Krok po kroku, odkryję przed Państwem magiczny świat Tańca Wampirów - Natalia Maria Wojciechowska

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: wydawca