Czyli nigdzie

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Nowhere
powieść,
hunter

Książka "Czyli nigdzie" jest parodią klasycznego dreszczowca szpiegowskiego, arcydziełem komizmu. Autor stworzył w niej niepowtarzalny, fikcyjny świat, odciskając na nim piętno swojego stylu.

źródło opisu: Zysk i S-ka

źródło okładki: www.conrada11.pl

qbard | 2016-09-04

"Czyli nigdzie" zaczyna się jak powieść detektywistyczna. Jednak nagle główny bohater, będący detektywem i dramaturgiem jednocześnie, znajduje się w państwie i rzeczywistości której nie znamy, w utopijnym San Sebastian. Groteskowe zasady działające tym państwem i zachodzące gwałtowne zmiany zaskakują detektywa wrzucając go w wir wydarzeń. Można powiedzieć, że jest to rodzaj parodio-detektywistyczno-political-fiction :-)

Paola30 Paulina | 2017-12-26

Zapraszam do odwiedzenia i polubienia naszej strony z recenzjami książek https://oczymszumiakartki.wordpress.com/

irenaz | 2018-03-05
Przeczytana: 2003 rok