Lech Majewski

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ludzie Polskiego Kina". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Biblioteka
978-83-62610-04-4
Lech Majewski, film, kino

Stojąc w ostrym świetle obok przytłaczających ogromem wieżowców Nowego Jorku, miałem przedziwne wrażenie, że jestem dzieckiem w swoich Katowicach. To poczucie dzieciństwa spowodowane zostało nagłym wrzuceniem w inna skalę. [...] Nie jest łatwo być wrzuconym w świat wielkich pieniędzy i próbować dalej być artystą; im lepiej sobie radziłem, tym gorzej się czułem. Wybierając Hollywood, luksusowe życie i wolność materialną, musiałbym porzucić swoje idée fixe. (Lech Majewski)

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.wiez.com.pl/?s__karta.id__256

adrian | 2012-12-10
Przeczytana: 01 września 2012

wciagajaca opowiesc z dziecinstwa!

Rafał Windland | 2016-06-02
Przeczytana: 04 czerwca 2016