rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Czarna woda

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Wymienię/ sprzedam (lipiec 2015)
Wymienię/sprzedam:  Czerwień Rubinu  Błękit Szafiru  W niewoli zmysłów  Legenda. Rebeliant  Legenda. Wybraniec  Ciepłe ciała  Ever  Błękitna godzina
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (III kwartał 2014)
moje lektury na ten semestr (znaczy te co już zaczełam)  Idee chemii kwantowej Idee chemii kwantowej  Biochemia Harpera ilustrowana Biochemia Harpera ilustrowana
9 lata temu
wymienię/sprzedam (I kwartał 2013)
Wymienię m.in.:  Wyznaję Wyznaję  Dotknąć nieba Dotknąć nieba  Żelazny król Żelazny król  Kolory tamtego lata Kolory tamtego lata
11 lata temu
wymienię/sprzedam (archiwalny)
Wymienię lub sprzedam poniższe książki:  Nergal. Spowiedź heretyka  Mądrości Shire. Krótki poradnik jak żyć długo i szczęśliwie  KochAna. W pułapce anoreksji i bulimii  The Playbook. Podręcznik podrywu  Kodeks Bracholi  Ani żadnej rzeczy...
11 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (vol. 3)
Mój stosik wakacyjno-wyjazdowy (Kupione dawno, ale to książki które jadą ze mną do Grecji.)  Igrzyska Śmierci Igrzyska Śmierci  W pierścieniu ognia W pierścieniu ognia  Kosogłos Kosogłos
12 lata temu
Sprzedam/wymienię książki (archiwalny)
Ponieważ wątek jest już bardzo długi, przesuwam go, do archiwum i zamykam. Zapraszam do nowego http://lubimyczytac.pl/dyskusja/69/1503/sprzedam-wymienie-ksiazki.
12 lata temu
Pokazuje 6 z 7