Odpowiedź zwolennikom GATT i Globalnego Wolnego Handlu - Goldsmith James

Wydawnictwo: Nortom
biznes, finanse

W książce, autor posługując się udokumentowanymi argumentami odpowiada na zarzuty postawione po opublikowaniu Pułapki. W bezkompromisowy sposób rozprawia się z powszechnie panującymi mitami na temat funkcjonowania i rozwoju gospodarki, w oparciu o traktat o wolnym handlu. Autor krytykuje rozwiązania przyjęte w Traktacie z Maastricht, przy pomocy nowych argumentów, których zasadność potwierdza pogłębiający się kryzys gospodarczy w Europie.

Kamil Żółkiewicz | 2016-03-22
Sandra | 2014-06-08