Doskonałe zebranie

Wydawnictwo: Rebis
biznes, finanse

Zebrania stanowią integralną część naszego życia zawodowego. Co jednak zrobić, jeśli uczestnicy zebrań torpedują cudze pomysły, rozpraszają innych i zakłócają dyskusję? Poruszają sprawy nie związane z tematem spotkania i udzielają rad tam, gdzie są one zbędne? Przeczytaj tę książkę, a dowiesz się, jak zebranie powinno być prowadzone, by wzbogacało życie zawodowe osób w nim uczestniczących, sprzyjając współpracy i zaangażowaniu personelu.

Lookanio | 2015-04-15
Na półkach