Skuteczny marketing bezpośredni

Wydawnictwo: IFC Press Sp. z o.o.
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Główna zaleta tej książki to fakt, że została napisana przez wybitnego praktyka i specjalistę w tej dziedzinie. Dziesiątki praktycznych przykładów, opisy najskuteczniejszych technik i narzędzi Marketingu Bezpośredniego oraz charakterystyczny styl, w jakim została napisana, czynią z niej obowiązkową lekturę zarówno dla profesjonalistów pracujących w reklamie i marketingu, jak i dla wszystkich osób zajmujących się działalnością gospodarczą, a nawet osób po prostu pragnących lepiej poznać tę dziedzinę komunikacji, którą nazywa się reklamą XXI wieku. Czym jest naprawdę Marketing Bezpośrednia Jak działa i jakimi narzędziami się posługujea Które jego techniki są najskuteczniejszea Jak zbudować swoją zawsze aktualną bazę danych Klientówa Jak zwiększyć efektywność komunikacji bezpośredniej ze swoimi Klientamia Jak spowodować, aby Klienci byli na zawsze lojalni wobec marki, firmy i produktua Jak sprzedać im więceja Oto tylko niektóre z pytań, na które odpowiada ta książka.

Marcin Ogiński | 2016-03-25
Przeczytana: 25 marca 2016

Autor posiada sporą wiedzę w dziedzinie, na której temat się wypowiada, jednak... Książka jest pisana potocznym językiem, co momentami wywołuje zażenowanie, miejscami uśmiech, bo zdaje się być ona kierowana do profesjonalistów. W wielu miejscach zadawałem sobie pytanie, czy przeszła ona przez korektę. Niemniej, plus za wiedzę.

ewusia010392 | 2013-08-02
edzia | 2011-11-09