Elvis Presley: Kto zabił króla?

Tłumaczenie: Danuta Górska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Niezwykłe Biografie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Alfa - Wero
Elvis : the secret files
8370019315
biografia, wspomnienia
hunter

John Parker dokonał szczegółowej analizy materiałów FBI dotyczšcych Presleya oraz przeprowadził rozmowy z wymienionymi w nich ludźmi z otoczenia Elvisa rzucajšc w ten sposób nowe światło na wydarzenia otaczajšce śmierć Presleya, której przyczyny tak naprawdę, nigdy nie zostały jednoznacznie wyjaśnione. Wnikliwe rozmowy oraz faktografia ukazuje nam Elvisa, który zostaje agentem FBI, który stara się desperacko zapobiec rozwodowi, który wreszcie zostaje wcišgnięty w aferę ubezpieczeniowš i oszukany na ok. 20000 dolarów. Czyta się to niemal jak powieśc kryminalnš, a może to życie Elvisa przypominało kryminał?

Cezary | 2015-05-02
Przeczytana: 1996 rok

Tania sensacja. trochę niepotwierdzonych bzdur, trochę faktów

cat | 2013-07-10
Magdalena | 2013-05-11