Książka Roku 2018

Fragtoryzacja świata /Labirynt refleksji o światowych procesach formotwórczych

Wydawnictwo: Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
biznes, finanse

Fragmentaryzacją możemy nazwać po prostu procesy wyodrębniania, czy wyodrębniania się, fragmentów dowolnej rzeczywistości w dowolnie dużych, jak też w dowolnie małych obszarach, należących do nieskończonego bytu świata. Wszystkie wyodrębnione, czy wyodrębniające się, fragmenty znajdują się w nieustannym ruchu i na trasach swojego przebiegu pozostawiają mniej lub bardziej wyraźne ślady, nazwaliśmy je fragtorami Okładka: miękka, Rok wydania: 2004,

Jantarka | 2015-04-25