Przygoda w Fantazji

Wydawnictwo: Novae Res
978-83-7722-098-6
beletrystyka, przygoda
Kamila

Co może się zdarzyć, kiedy dziwnym zbiegiem okoliczności dorosły człowiek trafi do świata Fantazji ? Pewnie wiele zabawnych przygód, zwłaszcza jeśli jego przewodnikiem będzie mały Skrzat. W takim właśnie świecie znalazł się nasz bohater. Wraz z nim przeżywamy niesamowite przygody: walczymy z piratami, gościmy w Krainie Kwitnącej Paproci, natykamy się na wysłanników złego Czarownika Zorka i przeżywamy zabawne perypetie na dworze Królowej Fantazji. A to wszystko dzięki Fantazjometrowi, specjalnemu urządzeniu, które pozwala wędrować po tym dziwnym świecie.

źródło opisu: Wydawnictwo Novae Res, 2010

źródło okładki: http://novaeres.pl