Pokorni odziedziczą ziemię

8 (5 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
978-83-911339-8-9
religia
Anka

Nauczanie zawarte w tej książce wyrastające z głębokiego objawienia Bożego jest ważne i potrzebne dzisiejszemu Kościołowi. Autor w sposób ciekawy opisuje różne aspekty pokory, ilustrując je przykładami z życia codziennego.

źródło opisu: Wydawnictwo W Wyłomie,

źródło okładki: www.wwylomie.com

JasiekN | 2012-11-17
Przeczytana: 2011 rok

To bardzo dobrze, że posiadamy swoich, rodzimych autorów, którzy piszą o nas, do nas, w naszym języku. Te wszystkie amerykańskie super- pozycje, ci piękni pisarze na zdjęciach z okładek... A tu proszę, taki rarytas! Tematyka jak najbardziej na czasie- obowiązkowa lektura (nie tylko dla znających Bogdana) dla NIE_OBOJęTNYCH!

Magdalena | 2011-01-15
Przeczytana: 2005 rok

Przeczytana nie tylko raz, ale kilka razy. Wspaniale pokazuje, co to jest prawdziwa pokora, jaka jest piękna i jaka zwycięska. Sprawia, że zaczynamy pragnąć być pokorni, a to bardzo ważna sprawa dla naszego życia, gdyż Bóg właśnie pokornym daje łaskę (zaś od pysznych trzyma się z daleka).

New Wrr | 2014-11-09
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Duchowe