Serce do gry

Wydawnictwo: Świat Książki
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788324722099
Dorota_1988

Opowieści o poplątanych ludzkich losach, o miłości, stracie, samotności i o tym, że życie jest nieprzewidywalne i potrafi nas nieoczekiwanie wynagradzać. Co przydarzyło się Arnoldowi, anonimowemu alkoholikowi, podczas wycieczki do Odessy? Czego dowiedział się Wowro, kontaktując się ze swym chorym ojcem po latach przerwy? Jak zmieniło się życie pewnego rencisty po napisaniu listów do wszystkich, od których kiedykolwiek dostał wizytówki? Elegancki styl, zaskakujące puenty.

Miśka | 2016-09-11
Przeczytana: 11 września 2016

Przepięknie plecione historie, jedna z tych książek, na które trafia się przypadkiem, a potem ma się w głowie przez długi, długi czas. Polecam gorąco.

PaniKasia | 2013-05-26
Przeczytana: 21 czerwca 2013