Agent Tomek: Spowiedź

Wydawnictwo: Akapit
9788393198405
PanicDemonic

Polski James Bond przerywa milczenie. W wywiadzie-rzece, słynny agent Tomek opowiada o sobie i swojej pracy w wywiadzie. Oprócz rozmowy, w książce znajdziecie też szczegóły głośnych akcji CBA, w których wziął udział agent Tomek. Dzięki niej poznacie kulisy pracy agent służb specjalnych, tzw. przykrywkowa.

źródło opisu: http://www.empik.com/agent-tomek-spowiedz-krysiak-...(?)

źródło okładki: http://www.empik.com/agent-tomek-spowiedz-krysiak-...»

Omnikoron | 2011-02-03
Na półkach: Przeczytane, Moje książki
Przeczytana: 08 marca 2011

Książka napisana bardzo ubogim językiem, zdarzają się literówki, brakuje czasami literki. Nie lubimy czegoś takiego, dlatego wystawiam ocenę SŁABA.

Natomiast sama treść - no cóż, swoistego rodzaju kompendium o dwóch aferach. Spojrzenie z drugiej strony barykady. Jeżeli kogoś temat interesuje, to znajdzie to czego oczekuje .. jeżeli nie, uzna książkę za stek bzdur i niedomówień.

Osobiście polecam. Można skonfrontować to co krzyczały media i politycy, z wizją i opowieścią agenta.

Julita | 2013-01-09
Przeczytana: 2011 rok

bez komentarza

| 2011-09-26

Książkę czyta się dość łatwo i szybko ze względu na język w jakim jest ona napisana. Sam pomysł oraz treść mogą wydawać się ciekawe dla osób które są zainteresowane postacią opisaną w tej książkę oraz nagłośnionej w mediach. Polecam jako dodatkowa lektura w wolnym czasie.

borówkainez | 2016-11-04

książka nie była pisana ze starannością, w niektórych miejscach brakowało przecinków lub nie była stosowana poprawna ortografia. Mimo to fabuła mnie się podoba.

Gracjan1910 | 2018-02-22
Przeczytana: 16 lutego 2018