O królewiczu Ledo, pięknej Loa i siedmiogłowym smoku. Baśń z Algierii

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Baśnie z różnych stron świata". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Śląsk
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-216-0424-2
Róża_Bzowa

Baśń o królewiczu i pewnej rodzinnej tajemnicy.
Ilustrował: Michał Kliś.

źródło opisu: opis autorski

książek: 1991

Najbardziej ulubiona z ulubionych - książeczka z dzieciństwa. Baśnie inne niż najbardziej znane, baśnie z różnych stron świata. Nie będę zagłębiać się w wartości, które niosą baśnie. Gdy byłam mała, po prostu lubiłam je czytać, potem pokochałam słuchowiska radiowe dla dzieci. A to wszystko dzięki baśniom i dzięki rodzicom, którzy kupowali książeczki....
Książkę posiadam, trzymam ją na strychu.
Postanowiłam dodać do swojej biblioteczki na LC książki ze swojej półki z dzieciństwa. Niby dawno, niby już wiek nie ten do bajek, ale są to naprawdę dobre książki, które nas skłoniły do pokochania czytania. Teraz - rozkochują w sobie najmłodsze pokolenie.

oska1470 | 2012-08-04
Tuffaha | 2016-08-17