Kontrola kosztów. Element zarządzania strategicznego

Wydawnictwo: Oficyna Ekonomiczna
biznes, finanse

Maksymalne wykorzystanie zasobów organizacji przy jednoczesnym minimalizowaniu kosztów stanowi jeden z głównych celów osób zarządzających przedsiębiorstwami. Często jednak cięcie kosztów przeprowadza się w sposób szkodliwy dla firmy. Autor książki analizuje pułapki, których powinni w tym zakresie unikać menedżerowie, oraz przedstawia elastyczny model kontroli kosztów, mogący zapewnić firmie stabilność i zrównoważony wzrost.