zostań Supersprzedawcą

Wydawnictwo: MT Biznes
biznes, finanse

Brain Tracy dzieli się najważniejszymi zasadami pozwalającymi odnieść sukces w sprzedaży, nad którymi pracował przez 30 lat szkoląc ponad pól miliona profesjonalistów sprzedaży w 23 krajach. Dzięki bliskiej współpracy z najlepszymi sprzedawcami i uważnej obserwacji ich metod, jak również własnym doświadczeniom rekordowego sprzedawcy, zawarte w książce wskazówki dotyczą zarówno gry wewnętrznej, jaką jest sprzedaż, czyli jej składnika psychicznego oraz gry zewnętrznej, technik i metod faktycznego dokonywania sprzedaży. zostań Supersprzedawcą to zwięzły i praktyczny podręcznik dla zapracowanych profesjonalistów sprzedaży, zawierająca kluczowe pomysły i techniki, które w sposób natychmiastowy zwiększa twoją sprzedaż i powiększą twoje dochody. Brain Tracy pokazuje jak: Umawiać się na większą liczbę atrakcyjniejszych spotkań Spędzać więcej czasu z atrakcyjniejszymi potencjalnymi klientami Budować głębokie zaufanie i dobre stosunki Celnie określać potrzeby klienta Lepiej reagować w przypadku odmowy i finalizować większą liczbę sprzedaży

Krystyna | 2016-12-01
Krzysiek | 2015-01-09