Self-Discipline in 10 days

Wydawnictwo: HUB Publishing
poradniki
angielski
Ramia

Niektórzy ludzie konsekwentnie przekształcają swoje pomysły w działania, podczas, gdy inni śnią, myślą i planują.Dana książka tłumaczy nam dlaczego inni potrafią osiągnąć sukces, podając nam klucz, którym jest samodyscyplina. Naucza technik jej osiągnięcia i walkę ze swoją druga osobowością, która działa przeciwko nam samym. Książka pisana jest na przykładzie dr Jekyll'a i mizantropijnego pana Hyde'a.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: http://hubpublishing.com