Mała książeczka, która podbija rynek

Wydawnictwo: MT Biznes
biznes, finanse

‘‘Mała książeczka, która podbija rynek’‘ nie tylko określa podstawowe zasady pomyślnego inwestowania na giełdzie...

Badom | 2017-01-22
Przeczytana: 22 stycznia 2017

Mała książeczka, która mogłaby być jeszcze mniejsza nie tracąc na treści. Autor rozciągał ją tworząc podsumowania krótkich i tak rozdziałów, a każde kolejne zaczynał od powtarzania poprzedniego. Co do treści merytorycznej - przesłanie Benjamina Grahama i Warrena Buffeta w skrócie i uproszczeniu. Stworzona "magiczna formuła" to po prostu sposób selekcji spółek na podstawie kilku wskaźników. Mimo tego, może być przydatna i prezentuje sprawdzony sposób, który może być wykorzystany przez wiele osób.

qbard | 2016-04-03

Wiedza, którą można zmieścić w paru zdaniach. "Magiczna formuła" dla grających na giełdzie + lanie wody.

silv_x | 2014-09-28
kuba | 2012-10-22