Tron. Dziedzictwo

Wydawnictwo: Egmont Polska
6 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
aliosza

Niesamowita opowieść na podstawie filmowego hitu! To historia szaleńczej wyprawy młodego Sama Flynna, który chce odszukać i uratować ojca uwięzionego w cyfrowym świecie gry TRON. Mrocznym imperium, zamieszkanym przez programy - ożywione byty biocyfrowe - rządzi teraz zbuntowany program Clu, który obrócił się przeciwko swojemu Stwórcy i planuje inwazję na świat. Dwaj Flynnowie - ojciec i syn oraz ich przyjaciółka Quorra stają do walki z Clu i jego Czarną Gwardią. Rozgrywka w komputerowej grze TRON to starcie sił wirtualnych i realnych, to walka na śmierć i życie Uważaj, to wciąga!

źródło okładki: empik.com

Kamila J | 2016-04-05

Uwielbiam ten film i ksiazke Disneya,super rozrywka science-fiction, swietne efekty wizualne.

booksandwriting | 2014-10-02
Marek | 2011-07-07