Cień królowej mroku

Tłumaczenie: Andrzej Sawicki
Cykl: Saga o wojnie z wężowym ludem (tom 1)
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Shadow of a Dark Queen
powieść, fantasy,
hunter

Nad rozległymi połaciami Mikdemii czyha przeciwny naturze mrok... W sercach odległych narodów budzą się ciemne siły, a odwieczne moce szykują się do ostatecznej konfrontacji. W leżącej daleko krainie Królowa Mroku gromadzi niezliczone armie. Przez rozdarcie pomiędzy wymiarami przedziera się rasa złowrogich, potężnych istot. Dochodzi do pierwszej potyczki, zwiastującej starcie z niezliczoną armią jaszczurów walczących dla Szmaragdowej Królowej.

źródło opisu: Zysk i S-ka

Totek9996 | 2015-04-06

Książkę czytało ni się dość przyjemnie, aczkolwiek główny bohater nie za bardzo przypadł mi do gustu. Riftwar to to nie był ale książka zdecydowanie lepsza od księcia krwi i królewskiego bukaniera. Polecam

RAFWOLO9027 | 2018-05-16
Sarmata | 2018-04-16