Zam Wesell

Wydawnictwo: Amber
Zam Wesell
komiksy
surven

Zam Wesell - czasem sojuszniczka, czasem przeciwniczka Janga Fetta - najlepszego łowcy nagród galaktyki - sama jest groźną łowczynią nagród. Kiedy Zam Wesell odkrywa, że przedmiot, który ona i Fett dostali od klienta, może zostać użyty przez terrorystów do zniszczenia planety i pogrążenia Republiki w chaosie, wie, że musi działać. Ale jak dwoje łowców nagród ma pokonać coś, nad czym nie panuje...

Kiedy Zam Wesell odkrywa, że przedmiot, który ona i Fett dostali od klienta, może zostać użyty przez terrorystów do zniszczenia planety i pogrążenia Republiki w chaosie, wie, że musi działać. Ale jak dwoje łowców nagród ma pokonać coś, nad czym nie panuje nawet Rada Jedi...

źródło opisu: nota wydawcy

comboometga | 2016-01-02
Przeczytana: 02 stycznia 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Zam Wesell jest znana z drugiej części sagi Gwiezdnych Wojen - miała zabić Padme, podczas kiedy ta była chroniona przez Anakina i Obi-Wan'a.
Tutaj jednak jest przedstawiona jako postać dobra, pomagająca Jango Fetcie w ochronie Idola i ocaleniu Republiki.
Obydwoje Łowcy Nagród mają w tym jakiś cel, ale nie chodzi o pieniądze.
Komiks całkiem w porządku - tu było przynajmniej dużo znanych osób, więc można się było łatwo rozeznać w sytuacji ;)

książek: 1946
bartix3 | 2016-08-11