Star Wars: Heir to the empire
star wars, skywalker, jedi, komiks
komiksy
surven

Pięć lat po unicestwieniu drugiej Gwiazdy Śmierci Sojuszowi Rebeliantów udało się zapędzić resztki imperialnej floty w odległy zakątek galaktyki. Sojusz powołał młodą władzę, zwaną Nową Republiką, której siedziba mieści się na planecie Coruscant w dawnym Pałacu Imperialnym. Księżniczka Leia i Han Solo wzięli ślub i spodziewają się narodzin bliźniąt Jedi, a Lukę Skywalker stał się pierwszym spośród wielu od dawna oczekiwanych rycerzy Jedi.

Jednak tysiące lat świetlnych dalej dowództwo nad rozproszoną imperialną flotą obejmuje ostatni lord Imperium. Nie tylko przygotowuje flotę do walki, ale także kieruje ją w samo wrażliwe serce Nowej Republiki.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/gwiezdne_wojny_amber/trylogia1_1

scirus | 2016-11-24
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone