Nowoczesne zarządzanie finansami Planowanie i kontrola

Wydawnictwo: C.H. Beck
biznes, finanse

Publikacja przynosi odpowiedzi na pytania: Jakie znaczenie ma dobrze opracowany pian finansowy i kontrolowanie jego wykonaniaa Jakie modele rachunku kosztów są najbardziej użyteczne w zarządzaniu finansowym przedsiębiorstwaa Na czym polega budżetowanie operacyjne w grupie kapitałoweja Co menedżer finansowy powinien wiedzieć o sporządzaniu sprawozdań finansowych i ich interpretowaniua Jak syntetycznie mierzyć efektywność finansową przedsiębiorstwaa Jak zbudować kompletny plan finansowy metodycznie i praktycznie krok po krokua Co zrobić, aby stworzyć zrównoważoną kartę wynikówa