Galaktyczni zwiadowcy: Postrach gwiazd

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Star Smashers of the Galaxy Rangers
83-86211-31-8
Robert

Chuck i Jerry, dwaj lubiący dobrą zabawę studenci amerykańskiego college'u, odkryli napęd umożliwiający podróżowanie z szybkością nadświetlną. Urządzenie to postanawiają przemycić na pokład samolotu drużyny piłkarskiej razem ze śliczną Sally Goodfellow i sympatycznym Starym Johnem. Ku swojemu przerażeniu zauważają, że samolot mknie w kierunku Tytana, lodowatego księżyca Saturna. Lecz to dopiero początek perypetii. Kiedy wychodzi na jaw prawdziwa tożsamość Starego Johna, zarówno przyjaciele, jak i wrogowie wpadają w szał i wir zmagań obejmujących cały Wszechświat.

laki83 | 2014-11-25
Przeczytana: 24 listopada 2014

W zamiarze autora to miała być komedia, ale nie trafiła ona w moje gusta, lubię śmiać się z innych rzeczy. Ogólnie nie spasował mi klimat w tej książce.

Sławek_82 | 2014-01-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Zamienię
Przeczytana: styczeń 2014

Książka... powiedzmy sobie szczerze, dla starszej młodzieży, pełna humoru z wartką akcją. Harry Harrison chyba palił "zioło" jak to pisał :) Polecam tylko w wypadku, gdy już naprawdę nie masz co czytać :)

Sławomir | 2013-10-20

Zwariowana książką i zwariowany humor. Czyta się przyjemnie i lekko.

rasilio | 2015-10-02
Przeczytana: 1994 rok