Najlepsze ciasta świąteczne

Omas Beste Sonntagskuchen
83-89314-99-1
kulinaria
Beata

Najlepsze ciasta świąteczne, które stanowią ucztę nie tylko dla podniebienia, ale i dla oczu. Zachwycą każdego! Trudno sobie wyobrazić niedzielę lub święta bez domowego ciasta. Urozmaici rodzinny obiad, uprzyjemni spotkanie z przyjaciółmi. Dzis iaj proponujemy Państwu ciasta z polewą i przybraniem lub z kandyzowanymi fiołkami, barwne i soczyste w kształcie wieńca lub pączki z kwiatami robinii....

Trudno sobie wyobrazić niedzielę lub święta bez domowego ciasta. Urozmaici rodzinny obiad, uprzyjemni spotkanie z przyjaciółmi. Dzis iaj proponujemy Państwu ciasta z polewą i przybraniem lub z kandyzowanymi fiołkami, barwne i soczyste w kształcie wieńca lub pączki z kwiatami robinii. W tej uczcie dla podniebienia jest jeszcze tort cynamonowo-śmietankowy, cukrowe supły i rolada czekoladowa. I bu kiet zapachów! To jest po prostu pyszne!

oska1470 | 2012-01-28
Beata | 2010-12-03