Akademia uczuć

Cykl: Tajemnice Opactwa Steepwood (tom 11) | Seria: Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
The guardian's dilemma
ania

Anglia,1812rok Oliver Brandon kochał przybraną siostrę i właśnie dlatego postanowił ją uchronić przed wielkim rozczarowaniem.Bystra ,czupurna,ale naiwna i rozpieszczona Gillian wierzyła w szczerość uczuć Sidneya Wymingtona.Oliver natomiast był przekonany,że to łowca posagów.Odwiózł więc Gillian do szkoły pani Guarding,mając nadzieję,że dzięki rozłące siostra zapomni o przystojnym...

Anglia,1812rok

Oliver Brandon kochał przybraną siostrę i właśnie dlatego postanowił ją uchronić przed wielkim rozczarowaniem.Bystra ,czupurna,ale naiwna i rozpieszczona Gillian wierzyła w szczerość uczuć Sidneya Wymingtona.Oliver natomiast był przekonany,że to łowca posagów.Odwiózł więc Gillian do szkoły pani Guarding,mając nadzieję,że dzięki rozłące siostra zapomni o przystojnym młodzieńcu.Jakież było jego zdumienie,gdy w jednej z nauczycielek rozpoznał kobietę,której nie potrafił zapomnieć,choć widział ją jedynie przez chwilę,i to w bardzo kompromitującej sytuacji.Nie mógł się pomylić.Egzotyczna uroda nadal przyciągała wzrok.Jakim cudem ta kobieta znalazła zatrudnienie w tak renomowanej placówce?

źródło opisu: Harlequin 2003

źródło okładki: Zdjęcie autorskie