Marketing dla prawników

Wydawnictwo: C.H. Beck
biznes, finanse

zapewne azalewu adwokatówa nie należy się prędko spodziewać, lecz jednocześnie z roku na rok obniża się przeciętny dochód tej grupy zawodowej. Niebezpieczeństwo awyparcia z rynkua zmusza prawników do profesjonalnej promocji swoich usług. Tylko wtedy mogą zostać zauważeni na tle innych konkurentów. zwłaszcza osoby startujące w zawodzie, bądź zakładające własne kancelarie potrzebują aszytej na miaręa koncepcji marketingowej. Książka aMarketing dla prawnikówa zawiera rozwiązania przy opracowywaniu indywidualnego profilu marketingowego. Obejmuje liczne porady z pogranicza prawa i zarządzania przedsiębiorstwem przygotowane przez 16 autorów oraz wskazówki co do skutecznych metod marketingu zawodu rad y prawnego i adwokata.

moment_w_sloncu | 2016-08-30
miguel | 2016-05-29