Geniusz marketingu

Wydawnictwo: Wolters Kluwer
biznes, finanse

Klienci, marki i marketing to podstawa współczesnych strategii rynkowych. Geniusz marketingu wyjaśnia, dlaczego te zagadnienia są obecnie tak ważne. To książka dla każdego marketera, który chce się wyróżnić i nauczyć wykorzystywać zarówno swoją inteligencję, jak i wyobraźnię. Współczesne rynki ulegają dynamicznym przeobrażeniom, a więc również podejście do marketingu musi się diametralnie zmienić powinien mieć on charakter strategiczny, komercyjny i innowacyjny. Według autora przykład należy c

czarnycap | 2015-05-12
Qiubag | 2010-07-07