Okładka książki Kryminalistyka

typ
papier
7,3 (30 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Kryminalistyka jest nauką praktyczną. Przewaga w tej nauce elementów wiedzy praktycznej nie oznacza, iż jest ona pozbawiona zagadnień teoretycznych. Przykłady stanowią pewne prawa ogólne bądź też hipotetyczne. Prawa ogólne to m. in. naukowo stwierdzone zjawisko indywidualności obrazu linii papilarnych człowieka, cech pisma ręcznego czy głosu, pozwalające na przeprowadzenie badań identyfikacyjnych.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Inne wydania

Polecamy

Opinie czytelników
Rafał | 2011-09-17

Jako praktyk w dziedzinie kryminalistyki muszę przyznać, iż książka jest za bardzo rozbudowana, co przekłada się na brak poświęcenia poszczególnym tematom należnego im miejsca. Wiele zagadnień kryminalistycznych jest opisanych bardzo pobieżnie.

Konrad | 2012-12-19
Przeczytana: 16 grudnia 2012

Ksiażka budzi moją konsternację. Niesamowicie obszerna, lecz momentami równie niesamowicie niekompetentna.

arabella | 2012-05-07

Zarozumiały bubek, ale piszę dobrze

certaindeath | 2014-03-11
Przeczytana: 10 marca 2014