Niebezpieczna gra

Tłumaczenie: Wiesław Lipowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Crimi". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Risky games
oszustka, kasyno, naukowiec, zagadka
hunter

Sprytna oszustka narażająca kasyno na ogromne straty czy wybitny naukowiec? Szara myszka ze zdjęć w aktach FBI czy prowokująca piękność, przyciągająca męskie spojrzenia? Zmieniająca swój wygląd niczym kameleon McCall, znana też jako Doktor Miłość, reklamuje w telewizji perfumy, dzięki którym żaden mężczyzna nie zdoła się oprzeć kobiecie. Czy istotnie to jest jej celem? Dlaczego stara się powrócić do pracy w instytucie, z którego przed laty musiała odejść w niesławie? Dlaczego chce nawiązać kontakt z człowiekiem, którego podejrzewa o zamordowanie swej przyjaciółki, i tak desperacko stara się odzyskać miłość ojca i siostry? Jake, były prokurator a obecnie pracownik kasyna, usiłuje rozgryźć zagadkę tajemniczej kobiety.

źródło opisu: Wydawnictwo Pol-Nordica, 2002

źródło okładki: http://www.polnordica.com.pl/pokaz_ksiazke.php?isbn=83-7264-060-2

maaaala5 | 2014-04-04
Przeczytana: 30 marca 2014

Długo mi się ją czytało, mało dynamiczny rozwój akcji, ale zaskoczyło mnie zakończenie :)
Dobra książka na zabicie nudy :)

Kaśko | 2012-10-20

Książka ma lepsze i gorsze momenty, ale całość dobra.

Dagmara1997 | 2012-04-27
Przeczytana: 28 kwietnia 2012