Podstawy finansów i bankowości

832331778X
biznes, finanse

Celem książki jest przedstawienie podstawowej wiedzy z zakresu teorii finansów i bankowości, z punktu widzenia jej przydatności do analizy zjawisk zachodzących współcześnie na globalnych rynkach finansowych i analizy konkretnych sytuacji decyzyjnych. Książka zawiera podstawowe pojęcia z zakresu teorii finansów i bankowości, służące pomocą w zrozumieniu zmian dokonujących się na rynkach finansowych. Charakteryzuje główne trendy i tendencje występujące na tych rynkach, ze szczególnym uwzględnieniem zmian strategicznych w sposobie funkcjonowania instytucji finansowych..

Adrian | 2015-04-24