Poradnik hodowcy: Smoki

Tłumaczenie: Agata Radkiewicz
Wydawnictwo: Muza
How to raise and keep a dragon
978-83-7495-076-3
smoki, mity, fantasy
Shirkus

Czy marzyłeś kiedyś o hodowaniu własnego smoka? Teraz jest to możliwe! W ciągu kilku ostatnich dziesięcioleci na całym świecie pojawiło się wielu hodowców. Przedstawiamy pierwszy poradnik poświęcony hodowli wyłącznie tych wyjątkowych stworzeń - smoków. Z książki tej dowiesz się, jak wygląda hodowla, jak wybrać i kupić smoka odpowiedniej rasy, jak zbudować idealny kojec, "wysiedzieć" smocze jajo, czym karmić zwierzę i jak dbać o jego higienę, jak go wytresować i dosiadać oraz czego wymaga udział w wystawach, a także mnóstwa innych ciekawostek. Korzystając z tej publikacji spędzisz wiele szczęśliwych chwil z najbardziej tajemniczym, fascynującym, choć będącym wytworem wyobraźni zwierzęciem.

źródło opisu: informacja od wydawcy

EchoX | 2014-02-27

Nic dodać nic ująć - poradnik hodowcy. Mamy tu opisy jak urządzić boksy i jak wychować małego zionącego ogniem pupilka. Książka bardzo sympatyczna i dość oryginalna, przynajmniej jak na mój gust. Każdy fan smoków powinien przeczytać.

Akwiś | 2016-09-26
Antonia | 2016-01-02