Poradnik hodowcy: Smoki

Tłumaczenie: Agata Radkiewicz
Wydawnictwo: Muza
How to raise and keep a dragon
978-83-7495-076-3
smoki, mity, fantasy
Shirkus

Czy marzyłeś kiedyś o hodowaniu własnego smoka? Teraz jest to możliwe! W ciągu kilku ostatnich dziesięcioleci na całym świecie pojawiło się wielu hodowców. Przedstawiamy pierwszy poradnik poświęcony hodowli wyłącznie tych wyjątkowych stworzeń - smoków. Z książki tej dowiesz się, jak wygląda hodowla, jak wybrać i kupić smoka odpowiedniej rasy, jak zbudować idealny kojec, "wysiedzieć" smocze jajo, czym karmić zwierzę i jak dbać o jego higienę, jak go wytresować i dosiadać oraz czego wymaga udział w wystawach, a także mnóstwa innych ciekawostek. Korzystając z tej publikacji spędzisz wiele szczęśliwych chwil z najbardziej tajemniczym, fascynującym, choć będącym wytworem wyobraźni zwierzęciem.

źródło opisu: informacja od wydawcy

EchoX | 2014-02-27
Gretta | 2017-06-12
Na półkach: Z biblioteki, Przeczytane
Przeczytana: luty 2016

Nastolatką już dawno nie jestem, fascynacji fantastycznymi stworzeniami nigdy nie przejawiałam. Ale czytając tę książkę, bawiłam się rewelacyjnie. Jest pomysłowa, błyskotliwa, dowcipna, zajmująca. I do tego pięknie stylizowane wydanie. Perełka.

Echo | 2018-08-22
Heledorn | 2017-04-13