Islandia

Wydawnictwo: Pascal
978-83-7513-273-1
islandia, przewodnik
Shirkus

Wydawnictwo Pascal proponuje serię przewodników, w których dwa elementy - zdjęcia i tekst - składają się na pasjonującą opowieść o ludziach i krajach. Islandia, mityczna Ultima thule, przyciaga niczym magnes. Wulkany, doliny, lodowce, najwyższy wodospad Europy, pola lawy, gajzery, baseny termalne, zorza polarna - atrakcji na pewno nie zabraknie, a wrażenia będą niezapomniane, bo wszyscy,...

Islandia, mityczna Ultima thule, przyciaga niczym magnes. Wulkany, doliny, lodowce, najwyższy wodospad Europy, pola lawy, gajzery, baseny termalne, zorza polarna - atrakcji na pewno nie zabraknie, a wrażenia będą niezapomniane, bo wszyscy, którzy odwiedzili wyspę, zgodnie twierdzą, że nie ma takiego drugiego miejsca na świecie.

książek: 2093
bythewoods | 2011-10-28
Na półkach: Mam :), Przeczytane
Przeczytana: 06 sierpnia 2011

Objechałam Islandię z tym przewodnikiem. Da się. :) Momentami jest trochę zbyt ogólnikowy i brakowało nam niektórych informacji, ale przy pomocy ewentualnych materiałów dodatkowych zdobywanych na bieżąco w punktach informacji turystycznej po drodze, udaje się nie ominąć zbyt wiele. No i przydałyby się w nim nieco bardziej szczegółowe mapy.

Brylant | 2015-04-24
Przeczytana: 24 kwietnia 2015