Taniec marihuany

Taniec marihuany
83-70-07069-8
powieść
ciarach

W książce niniejszej mowa jest o Wyspie, kraju, gdzie panuje ład i porządek, a godność człowieka podniesiona jest do najwyższej rangi - mowa jest o młodym działaczu politycznym, który wykrywa, że jest całkiem inaczej... który wpada na trop zbrodniarzy w białych kitlach... który podejmuje samotną walkę z reakcyjnym aparatem władzy... Jak potoczą się jego losy, jaki w nich będzie miała udział...

Jak potoczą się jego losy, jaki w nich będzie miała udział kobieta, dowie się Czytelnik z kart tej powieści.

źródło opisu: Glob, 1984

wiech | 2015-07-02
Przeczytana: 01 lipca 2015

Czytałam tę książkę dawno temu i pamiętam, że byłam pod ogromnym wrażeniem. Dziś przeczytałam ją ponownie.
Fikcyjny kraj, fikcyjne wydarzenia, ale czyta się z zapartym tchem.
Przeczytam jeszcze "Palm City" i "Victorię", które są kontynuacją wydarzeń opisanych w "Tańcu Marihuany".
Ta trylogia będzie odskocznią od czytanych ostatnio romansów.
Polecam.

Karina | 2016-07-05

To jedna z pozycji odziedziczonych po mojej mamie. Czytałam tę pozycję w czasach liceum i pamiętam, że zrobiła na mnie ogromne wrażenie, do tego stopnia, że sięgnęłam po drugą część, Palm City.

mila1982 | 2016-06-14
Przeczytana: 14 czerwca 2016

Takie książki to ja połykam. Połykam i dalej jestem głodna. Jak dobrze, że jest kontynuacja.

Aliath | 2016-11-21
Edd | 2016-03-06