Jak obłoki

Wydawnictwo: Filipinka
83-901110-8-X
Shirkus

Jesteś niebem obserwującym chmury. A wydarzenia, ludzie, sytuacje, to obłoki, które po nim przepływają. Tylko przepływają. Dlatego nie próbuj ich zatrzymać, bo na pewno odpłyną wcześniej czy później. Gdy przytrafia ci się coś pięknego albo bolesnego, powinnaś zrobić krok, odstąpić od siebie i popatrzeć z dystansu. Ludzie, ktorych kochasz, to właśnie takie chmury. Są na twoim niebie dłużej lub...

Ludzie, ktorych kochasz, to właśnie takie chmury. Są na twoim niebie dłużej lub krócej, ale nigdy na zawsze.

Kometa666 | 2014-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2014

Tak właściwie książka o niczym. Żadnej akcji, żadnego głębszego sensu. Nawet jeśli był, to nie dostrzegłam go. Czytało się bardzo szybko, ale nic poza tym. Ta pozycja nie wywołała u mnie żadnych emocji. Opisy momentami były tak bardzo infantylne i płytkie. Zwykłe czytadło, chociaż i te bywają lepsze.

kocham_cie | 2015-05-21
Na półkach: Dawno temu, Przeczytane