Ruchome piaski

Wydawnictwo: Amber
Quicksand
powieść,
hunter

Brock Andrews, szef oddziału do walki z przestępczością zorganizowaną, aresztuje znanego handlarza bronią. Prokurator uwalnia go jednak od zarzutów i werbuje, żeby pomógł rozpracować gang. Nikt poza Brockiem nie wie, że to groźny terrorysta. I że zamierza zrealizować własny cel: przeprowadzić największy zamach w historii Ameryki...

alicjuszka | 2012-08-14
Przeczytana: 05 sierpnia 2012

Skusiłam się na przeczytanie tej książki stwierdzeniem na tylnej okładce, cytuj: "Przez krytyków zaliczony został do grona kontynuatorów Grishama". Ja zaś zaliczam Grishama do lubianych przeze mnie autorów. Jeśli więc ktoś też zalicza się do tego grona ta książka raczej nie będzie dobrym wyborem.

ataga | 2016-12-19
Przeczytana: 19 grudnia 2016

Powieść z tych która po okładce zapowiadała się ciekawie a wyszło nijako. Zamiast dobrej intrygi i dobrego tematu dotyczącego nielegalnego handlu bronią otrzymujemy jednostajne tempo. Cała historia ślimaczy się nie ma budowania napięcia. Pisarz więcej czasu poświęca problemom w małżeństwie głównych bohaterów niż planowanej operacji sprzedaży broni. Trzeba jednak przyznać że jedna rzecz udała się pisarzowi stworzył główną postać kobiecą której nie sposób polubić. Egoizm w czystej postaci.

Gośka | 2012-07-20
Krystyna | 2011-11-02