Frank Sinatra : Amerykańska legenda

Wydawnictwo: Alfa - Wero
Sinatra: The Man Behind the Myth
Frank, Sinatra
A--

Biografia Franka Sinatry. W książce znajdziemy również po raz pierwszy, prawdziwy opis powiązań Sinatry z mafią. Żywo i ciekawie opisane są przyjaźnie Franka z Deanem Martinem, Sammym Davisem juniorem, Peterem Lawfrodem i Kennedymi.

| 2012-08-07
Przeczytana: czerwiec 2009

Jedna z moich ulubionych książek biograficznych-niesamowite, pełne ekscesów życie artysty, ktorego nie trzeba nikomu przedstawiać. Ksiażka ukazuje również nieomoralne prowadzenie sie innych gwiazdek czarno-bialego ekranu.....
Sinatra nie był grzecznym chłopcem z Hoboken.WARTO i jeszcze raz WARTO przeczytac:)

Aleksandra | 2015-09-23
Przeczytana: 2011 rok

Biografia intrygującej postaci napisana w bardzo ciekawy sposób. Dla każdego fana Sinatry i Hollywood - pozycja obowiązkowa.

zajec6 | 2014-07-02
Na półkach: Przeczytane, Nie skończona
Przeczytana: 02 maja 2014

Jeszcze ksiązki nie skończyłam poniewaz jest bardzo długo i szczegółowo napisana. Odłożyłam ja na razie na półkę żeby wziąć się za coś innego. z tego co juz przeczytałam zdecydowanie polecam dla fanów starego Hollywood oraz F.S. :)

muka313 | 2015-11-25
Przeczytana: 20 grudnia 2015