Milovanje

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Beletrina". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Študentska založba
961-6211-24-2
słoweński
Karolji

Milovanje namreč nikakor ni preprosto branje, ne, zdi se, da se ne vznemirja kaj dosti zaradi dostopnosti jezika ali preglednosti zgodbe, pa vseeno ta pisava nezadržno posrka vase. Roman moremo brati po posameznih straneh in odstavkih; tedaj na nas učinkuje kakor virtuozna prozna pesem, polna osupljivega podobja. Ali pa se ga lotimo od začetka do konca, da se nam slike povežejo v vrtoglavo fresko nekega kraja in časa, ki ga nikakor ne moremo prepoznati, kaj šele primerjati z lastnim.

Karolji | 2010-11-30
Na półkach