Współczesne źródła wartości przedsiębiorstwa

Wydawnictwo: Difin
biznes, finanse

red. Barbara Dobiegała-Korona i Andrzej Herman Tematyka zawarta w książce została podzielona na cztery główne części. Część pierwsza wskazuje na najważniejsze uwarunkowania, w jakich współcześnie przedsiębiorstwom przyszło działać. W części drugiej wskazuje się na podstawowe finansowe źródła wartości przedsiębiorstwa. Źrodła organizacyjne wzrostu wartości przedsiębiorstwa stanowią treść...

red. Barbara Dobiegała-Korona i Andrzej Herman

Tematyka zawarta w książce została podzielona na cztery główne części.
Źrodła organizacyjne wzrostu wartości przedsiębiorstwa stanowią treść części trzeciej książki.
Zarządzanie aktywami jest skuteczne wówczas, kiedy możemy je mierzyć. Sposobom pomiaru wybranych źródeł wartości przedsiębiorstwa jest poświęcona część czwarta książki.

Sylwester | 2013-10-18
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam