Okrutna sprawiedliwość

Wydawnictwo: Amber
Cruel justice
powieść,
hunter

Przed dziesięciu laty młody chłopak został oskarżony o brutalne morderstwo. Uznany za niepoczytalnego, przebywał w zakładzie dla umysłowo chorych. Teraz psychiatra zmienia orzeczenie i Leeman Hayes staje przed sądem. Obrońca, Ben Kincaid, jest przekonany o niewinności klienta. Prokurator zamierza jednak zwyciężyć za wszelką cenę, a metody, jakie stosuje, nie mają nic wspólnego z praktyką...

Obrońca, Ben Kincaid, jest przekonany o niewinności klienta. Prokurator zamierza jednak zwyciężyć za wszelką cenę, a metody, jakie stosuje, nie mają nic wspólnego z praktyką sądową. W trakcie procesu Ben odkrywa, że w grę wchodzi życie nie tylko Leemana Hayesa...

źródło okładki: skan własny

lubka | 2013-02-03
Przeczytana: 03 lutego 2013

Całkiem sprawnie napisana powieść kryminalno-sądowa. Trochę w stylu Grishama. Na nudne wieczory- godna polecenia, szczególnie dla wielbicieli gatunku.

margita | 2018-03-17
Maria | 2017-11-30