Paddington na wycieczce

Tłumaczenie: Michał Rusinek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Miś Paddington". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Znak
Paddington Takes the Air
978-83-240-1441-5
Miś Paddington, dla dzieci
Dorota_1988

Miś z walizką pełną przygód! Ta kolejna klasyczna książeczka o przygodach misia w znakomitym tłumaczeniu Michała Rusinka pojawia się pierwszy raz na polskim rynku. Śledzimy śmieszne perypetie Paddingtona w różnych sytuacjach: u dentysty, gdzie musiał się znaleźć z powodu zjadania zbyt dużej ilości krówek, czy na zakupach w domu handlowym, kiedy wybiera dla siebie strój wieczorowy. Lektura tej...

Miś z walizką pełną przygód!
Ta kolejna klasyczna książeczka o przygodach misia w znakomitym tłumaczeniu Michała Rusinka pojawia się pierwszy raz na polskim rynku. Śledzimy śmieszne perypetie Paddingtona w różnych sytuacjach: u dentysty, gdzie musiał się znaleźć z powodu zjadania zbyt dużej ilości krówek, czy na zakupach w domu handlowym, kiedy wybiera dla siebie strój wieczorowy. Lektura tej książki pozwala spojrzeć na świat z dużym optymizmem – zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Ramon | 2011-10-18
Przeczytana: 18 października 2011

Kolejna ze słabszych (mniej dla dziecka śmiesznych) pozycji w tej serii.

martitkaz | 2016-06-05
alleksa | 2016-01-14