Kabaret. Ciąg dalszy

3 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
After the Cabaret
powieść, Kabaret, Liza Minelli
hunter

Lata 90-te. Młody naukowiec z Nowego Jorku zafascynowany postacią bohaterki Kabaretu przyjeżdża do Londynu, żeby napisać biografię Sally Bowles. Dzięki ludziom, którzy w czasie wojny znali tę oryginalną kobietę, powoli składa fragmenty łamigłówki. Odkrycie całej prawdy o Sally Bowles i jej dramatycznych losach niespodziewanie burzy uporządkowane dotychczas życie młodego człowieka ...

MadameShepard | 2014-03-17

Uwaga, gniot!
Kontynuacja marniuteńkiej książeczki Isherwooda, na której podstawie nie wiadomo jakim cudem powstało arcydzieło sztuki filmowej "Kabaret". Jeśli ktoś się spodziewa w tej książce spotkać Sally Bowles z "Kabaretu", będzie srodze rozczarowan. Tu smęci się jakaś głupiutka, naiwna, miałka historyjka. Pustota i tania sensacja, zgroza ogarnia, gdy ktoś chce tak zamordować ikonę.

wolta | 2015-09-18
Na półkach: Przeczytane, Pomyłka...

Cytat z pierwszej strony książki dotyczący bohatera doskonale, niestety, oddaje jej treść i charakter.
"Przyleciał zza Atlantyku nie wiedząc, co tu zastanie, czego będzie szukał i czy potrafi to znależć".

Krystyna | 2011-11-15
Magda MS | 2017-06-18