Marketing sukcesu - partnering

Wydawnictwo: Difin
biznes, finanse

JACEK STANISŁAW ŁAWICKI doktor nauk ekonomicznych, profesor Wyższej Szkoły Integracji Europejskiej w Szczecinie. Wykłada także w Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim i Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie. Mieszkał kilka lat w Kanadzie, gdzie uczył się marketingu na college u. Współzałożyciel firmy konsultingowej „Better Market promującej przedsiębiorców polonijnych. Doradzał także firmom kanadyjskim w zakresie obsługi klienta. Po powrocie do kraju związał się z praktyką gospodarczą. Przeprowadził ponad 200 szkoleń dla handlowców i menedżerów. Jest autorem wielu artykułów z zakresu marketingu partnerskiego i etyki menedżerskiej oraz analiz oceniających efektywność pracy personelu sklepowego. Głównym przedmiotem jego zainteresowań jest sztuka pracy z klientem i etyczne postępowanie w biznesie. W swojej działalności edukacyjnej szczególną uwagę zwraca na konieczność budowy wizerunku firm.„Książka napisana jest bardzo przystępnym jeżykiem. Jej niewątpliwym walorem są liczne praktyczne przykłady wplecione w tekst, pozwalające czytelnikowi na bezpośrednie ich wykorzystanie we własnej działalności. Książkę można polecić wszystkim, którzy interesują się działaniami marketingowymi, głównie zaś handlowcom i szefom firm, którzy filozofię partneringu powinni stosować w praktyce dla odniesienia sukcesu rynkowego .Prof. dr hab. Stefan Bosiacki Katedra Ekonomiki i Organizacji Turystyki AWF w Poznaniu„Nie jest to kolejny podręcznik akademicki, ale niekończąca się opowieść wzbogacona doświadczeniami autora i jego refleksjami. Fenomen tej książki tkwi również w bardzo barwnym, charakterystycznym języku. Książka ta jest nowa jakością na polskim rynku wydawniczym .Prof. dr hab. Aneta Zelek dyrektor Studiów MBA Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie

| 2010-05-08